Torty Weselne Warszawa

 

Torty weselne i ślubne Warszawa

Tort weselny to główny słodki punkt programu podczas tego ważnego dla zakochanych dnia. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze torty ślubne są zawsze dopracowane w każdym detalu.

Torty ślubne Warszawa

– w Poczcie Tortowej zamówią Państwo unikatowe słodkości, które wspaniale podkreślą uroczyste zaślubiny. Na tę specjalną okazję przygotowujemy nawet najbardziej wymyślne torty ślubne – nie tylko w klasycznej bieli i beżach. Nasze torty zdobimy masą cukrową oraz ślubnymi akcesoriami – figurami zakochanych, kwiatami, perełkami, wstęgami, aby nadać im elegancki wygląd. Przygotujemy torty weselne zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem – w wielu smakach, różnorodnych kształtach i z indywidualnie dopasowanymi dodatkami.

Dostarczamy torty weselne: Warszawa i do sąsiadujących miejscowości. Dowozimy torty weselne w wyznaczonym przez Państwa dniu, aby zawsze były świeże i pyszne.

Poczta Tortowa to nie tylko torty ślubne Warszawa. Oprócz tortów przygotowujemy także wyśmienite ciasta tradycyjne i ciasteczka, które będą smakowitym uzupełnieniem tortu weselnego.

Zapraszamy po torty ślubne – Warszawa i okolice
Poczta Tortowa