Torty Okolicznościowe Warszawa

 

Torty komunijne, na chrzest święty i urodziny

Torty na urodziny, torty komunijne czy na imieniny – w Poczcie Tortowej otrzymają Państwo zawsze pyszne słodkości na każdą okazję.

Torty urodzinowe Warszawa – przygotowujemy wyśmienite torty, ciasta i ciasteczka na urodziny oraz na imieniny. Nasze torty urodzinowe mogą być indywidualnie dopasowane do solenizanta, aby była to dla niego unikatowa niespodzianka. Przygotowujemy torty urodzinowe z dekoracjami z masy cukrowej, w różnych kształtach, smakach i kolorach – zarówno na pierwsze, jak i setne urodziny. Dostarczamy torty urodzinowe – Warszawa oraz do sąsiednich miejscowości w wyznaczonym dniu.

Torty na chrzest święty Warszawa

– wyśmienite i piękne. Oferujemy torty na chrzest święty podkreślające charakter uroczystości. Nasze torty na chrzest święty mogą być ozdobione dodatkowo nadrukami, figurkami, kwiatami, aby podkreślić rangę tego ważnego dnia. Doręczamy torty na chrzest święty – Warszawa i w okolicy.

Torty komunijne Warszawa

– tak ważną uroczystość jak komunia warto uczcić także specjalnym tortem. W Poczcie Tortowej przygotowujemy torty komunijne odzwierciedlające istotę tej ceremonii – torty o klasycznych kształtach, w kształcie ksiąg, torty piętrowe, ze zdjęciami. W dniu komunii dostarczymy do Państwa torty komunijne – Warszawa i do okolicznych miejscowości.

Zapraszamy!
Poczta Tortowa