Oferta

Torty na zamówienie z dostawą
Warszawa i okolice

Torty na wesela i imprezy okolicznościowe

Poczta Tortowa

to wyśmienite torty na zamówienie, aby każda uroczystość była niezwykła! Zajmujemy się od lat pieczeniem wyśmienitych tortów, ciast i ciasteczek, zawsze według tradycyjnych i sprawdzonych receptur oraz z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców i dodatków. Specjalnie do Państwa dostarczamy na czas nasze torty na zamówienie – Warszawa i okolice.

Torty Warszawa

– przygotowujemy torty dla każdego, kto ma ochotę na słodkości w najlepszym wydaniu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i szykujemy torty dla firm oraz dla instytucji.

Torty na zamówienie Warszawa

– mają Państwo pomysł na wyjątkowy tort? W takim przypadku nasi doświadczeni cukiernicy go zrealizują. Nasze torty na zamówienie mogą być ozdobione nadrukami foto i masą cukrową, mogą mieć najróżniejsze kształty, kolory i tematykę – wszystko zależy od Państwa wyobraźni. Zapraszamy do wejścia do naszej galerii słodkości po inspirację.

Torty dla firm Warszawa

– ważne bankiety, rocznice, konferencje warto urozmaicić o coś słodkiego. Przygotowujemy pyszne torty dla firm oraz ciasta i ciasteczka. Przyozdobimy je zgodnie z Państwa oczekiwaniami, aby były nie tylko smakowite, ale też efektowne. Dostarczamy torty dla firm Warszawa i w okolicach.

Torty z dostawą Warszawa

– nie mają Państwo czasu na pieczenie tortu lub ciasta? W takim przypadku doskonałym pomysłem będą nasze torty z dostawą! Realizujemy zamówienia na torty z dostawą Warszawa oraz w okolicach miasta. Dowieziemy je w wyznaczonym przez Państwa dniu i na wskazaną godzinę.

Torty ślubne Warszawa

- Najpiękniejsze i najsmaczniejsze torty ślubne zamówią Państwo w Poczcie Tortowej. Na wyjątkową okazję zaślubin tworzymy torby ślubne indywidualnie na zamówienie klienta – nie tylko w klasycznej kolorystyce bieli i beżów. Ciasto może być przygotowane w dowolnym smaku oraz dopasowanym do potrzeb klienta kształcie z efektownymi dodatkami. Torty ślubne ozdabiamy najlepszej jakości masą cukrową i akcesoriami takimi jak wstęgi, kwiaty, figurki Młodej Pary, aby podkreślić ich wygląd. Zapraszamy do zamówienia tortów ślubnych w Poczcie Tortowej!

Nasze torty z dostawą to wyśmienita propozycja na każdą okazję. Wybierz torty Warszawa Poczty Tortowej i ciesz się wraz z gośćmi słodkimi chwilami!

Torty na zamówienie Warszawa

– zapraszamy serdecznie!